В Києві відбудеться презентація першого дослідження "Український індекс корпоративної рівності" та нагородження компаній, включених в Національний рейтинг «Найкраще місце для роботи»!

17 вересня

з 14.30 до 17.00

бул. Тараса Шевченка, 12

Національний музей Тараса Шевченка.

Український індекс корпоративної рівності – це перше національне дослідження корпоративних політики, правил та практик українського бізнесу щодо заборони дискримінації на робочому місці та підтримки рівності та розмаїття. Автори дослідження сконцентрувалися на пошуці кращих прикладів з українського бізнес середовища, щоб взнати наскільки компанії готові захищати своїх працівників від дискримінації за такими ознаками як стать, інвалідність, сексуальна орієнтація та ґендерна ідентичність. Індекс не тільки показує реальну ситуацію та розповідає про компанії, що вже зробили перші кроки з захисту своїх працівників від дискримінації, але й є інструментом поширення кращих практик.

Український індекс корпоративної рівності ініційований Всеукраїнською благодійною організацією “ТОЧКА ОПОРИ”, виконується у партнерстві з Жіночим консорціумом України, ВГО “Національна асамблея інвалідів України” за підтримки Коаліції з протидії дискримінації в Україні, Міжнародного фонду “Відродження” та за інформаційної підтримки компанії “ЛІГА:ЗАКОН”.

Ключові спікери:
- Роман Романов - директор Програмної ініціативи "Права людини і правосуддя" МФ "Відродження"
- Ірина Федорович, Коаліція з протидії дискримінації в Україні
- Лариса Байда, Національна Асамблея інвалідів України
- Марія Алєксєєнко, Голова Ради Жіночого консорціуму України 
- Богдан Глоба, виконавчий директор ВБО "ТОЧКА ОПОРИ"

Більше на сайті  http://cei.org.ua/

Подія на ФБ  https://www.facebook.com/events/395613733976494/